Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet esély arra, hogy az...

Lehet esély arra, hogy az orvos kiír az iskolából a herpeszem miatt?

Figyelt kérdés

Van egy elég nagy és csúnya herpesz az orromon, és lehetséges-e hogy emiatt az orvos kiírathat, vagy kell mennem iskolába?

Valakit már kiigazolt emiatt?


2010. febr. 21. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Herpesz az orrodon?
2010. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

szerintem 1 pattanás lesz ami kicsit nagyobb helyen terül el :)

esélyt nem látok rá hogy herpesz miatt kiírjon... nem fertőző, nem is dönt az ágyba...

el fog küldeni suliba :)

2010. febr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem, herpesz, mert herpesz elleni krémet használok, és már lassan kezd egy kicsit besepesedni.
2010. febr. 21. 15:52
 4/10 anonim ***** válasza:

ha herpesz lenne sem írna ki .

hát még h valószínű hogy nem is az .. : DD


ha pedig nagyon nem szeretnél úgy suliba menni, irasd ki magad más miatt .

2010. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
100% herpesz, a patikus is megmondta, de amúgy google találatból idéznék: "A vírusfertőzés leggyakoribb formája az ajakherpesz, valamint a száj és az orr körül megjelenő, de előfordulhat a szem és az ujj herpeszes elfertőződése is. "
2010. febr. 21. 15:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ott herpeszem lenni. Ha a szám sarkába jön ki akkor ált ittam valaki után, ha az orromon akkor legyengült a szervezetem. Ilyenkor ha nem kapkodom az 1000mg-os C vitamint akkor ki is jön rajtam vki kór.

Amúgy herpesz miatt senkit nem ír ki a doki! :)

2010. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Bocsi de elírtam. Valami kór jön ki rajtam. :)

Bocs az offért!

2010. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem fog kiírni egy herpesz miatt, ha ki akarod íratni magad akkor mondd hogy rosszul voltál, hánytál és kiír.
2010. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Herpesz miatt biztos nem. Sokszor keményebb dolgok miatt nem írnak ki orvosok embereket... :/

Ecseteld citromfűvel, nekem az mindig segít. Azelőtt kínszenvedés volt a herpesz, de most már sokkal könnyebb elviselni, hogy tudom, mi jó rá.

2010. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak egy sima herpesz miatt biztos, hogy nem. Viszont az unokatesómnak amikor herpesze volt, akkor mindig belázasodott, és baromi pocsékul volt. Maximum akkor írna ki, ha mellette rosszul lennél, de így kevés esélyét látom.
2010. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!