Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Segítség felnőttkori Mandula...

Segítség felnőttkori Mandula műtét utáni szövődmények?

Figyelt kérdés
Három hónapja megműtöttek,"krónikus"mandula gyulladással (híg genny ürült nyomásra a mandulámból),műtét óta folyamatosan 3hónapja hőemelkedésem van 37.5fok,valamit műtét után kb.10nappal elkezdett fájni sercegni mindkét térdem,valamint több ízületem is pattog azóta (váll könyök boka csukló),a füleim érzékenyek lettek az éles hangokra valamint hallásom is romlott mindkét fülemre.Olyan emberek véleményét,tapasztalatait segítségét várom akik hasonló cipőben járnak mint én.Sok vizsgálaton túl vagyok és mind negatív.Mivel mandula műtét után jöttek ezek a gondok így biztos vagyok benne,hogy a műtét okozata-szövődménye a dolog,előre is köszönöm a válaszokat,és kérlek titeket, hogy csak értelmes válaszokat adjatok,köszönöm

2015. jún. 30. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elhúzódó gyulladás is okozhat hosszútávon ízületi bántalmakat, amik szerencsére elmúlnak, de csak hosszú hónapokkal később. Szóval szerintem nem a műtét a hibás, sokkal inkább a mandulagyulladásbol maradt szövődmények. :(
2015. júl. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia,az a helyzet,hogy műtét előtt semmi lázam-hőemelkedésem nem volt,sőt sehol nem fájt egyetlen egy ízületem sem,most pedig ropognak, kattognak továbbá fáj mindkét térdem,a műtét utáni szóródásnak elviekben már rég ki kellett volna ürülnie,olyan mintha valami továbbra is fertőzné a testem,a fülzúgás is erre utalhat mint mondtam előtte semmi bajom nem volt a hallásommal.Műtét utáni kivizsgálás alatt intravénás antibiotikum csökkentette a fülzúgást én úgy gondolom,hogy ez is valamilyen fertőzésre utalhat!
2015. júl. 2. 12:17
 3/3 anonim válasza:
Javult azóta a helyzet? Nekem is ezt mondták a mandulámra, nem tudom kivetessem-e.
2016. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!