Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyári megfázás ellen mitévő...

Nyári megfázás ellen mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete köhögök (most kezd felszakadozni és szinte rendesen tudok köhögni) most kezdődött a nátha, fáj a torkom és egy picit rosszul érzem magamat, szombaton elutazom. Milyen gyógymódot esetleg vitamint ajánlotok? Úgy vettem észre, hogy a C vitamin önmagában nálam nem segít :( Télen 2 hónapig folyamatosan beteg voltam, pedig minden ilyesmit szedtem.. Köszi a választ.
2015. júl. 30. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam kb 1 hónapig tartott a nyári megfázás, nem sokat lehet tenni ellene. Vettem toroköblögetőt, orrcseppet, köptetőt és ettem sok csípős húslevest, hagymát, fokhagymát, gyümölcsöket, ittam sok mézes csipkebogyóteát, C vitamint is, de nem sokat befolyásolt, meg kell várni míg legyőzi a szervezeted.
2015. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most hirtelen nem sokat, kezdj el nagy dózisú béres cseppet szedni. És pihenj, amennyit tudsz.
2015. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A béres csepp meg a másik, ami nem segít :( Az alvás szokott viszont 1,5 napot vagyok itthon még durván. Azért gondoltam valami gyógyszertári esetleg valami bio gyógymódra. Köszi a válaszokat
2015. júl. 30. 16:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha köhögsz, akkor szedj köptetőt, Fluimucilt pl.
2015. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!