Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Magas ASLO, CRP-szint, gyullad...

Cyrus Ravenwolf kérdése:

Magas ASLO, CRP-szint, gyulladás a testben - de hol? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy kb. egy éve ezelőtt mentem el a bőrorvosomhoz, mivel súlyos acném volt. Olyannyira, hogy az egész arcomat, hátamat pattanások borították. Mivel ő is súlyosnak ítélte, a híres Roaccutan gyógyszert ajánlotta. Jöttek a kivizsgálások, vérvételek. Kiderült, hogy nagyon magas az ASLO szintem, akkor 800 volt. A Roaccutan helyett a Curacne-t adta, ami teljesen ugyanaz. A pattanások pár hónap múlva elmúltak, azonban az ASLO szint még mindig a megengedett 200 helyett 400 körül van. A tavasz kezdetével hatalmas piros foltok jelentek meg a karjaimon, testemen, lábaimon. Azt hittük, hogy valamilyen allergia, ki is vizsgáltattuk. Bár allergiás vagyok, de nem mutattak hatalmas kilengéseket az eredmények, azonban itt is magas volt az ASLO, illetve a CRP-szint, ami valamilyen gyulladásra utal. Füll-orr gégészeten voltam, nem találtak rendellenességet. Egyéb gyulladásra utaló tüneteket nem véltem felfedezni, csakis a bőrömön, ám lehet, hogy mégis allergia (allergia-ellenes gyógyszerek NEM hatnak, eddig kettőt szedtem, de egyik sem hatott, sőt, ha nem csak beképzelem, akkor a gyógyszer hatására csak rosszabbodott). Valakinek valamilyen tipp, tapasztalat?

2015. aug. 18. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ártana góckutatás (fogorvos, hasi UH, nőgyógyászat/urológia).
2015. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Holian válasza:

Szia!

Tudom, hogy régen írtál, de hátha segíthet bárki másnak is a válaszom...

Van egy könyv, abban szerintem megtalálod a választ.

Anthony William: Egészséges májműködés a címe

Mielőbbi gyógyulás kívánok Mindenkinek! :-)

2021. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!