Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Holnap este koncertre megyek,...

Holnap este koncertre megyek, de nagyon folyik az orrom és fáj a torkom, néha szédülök is! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valami házi praktikát, vagy bármit, amitől holnap estig nem leszek lázas! Nagyon vártam már régóta ezt a koncertet. Segítsetek.
2010. márc. 11. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kalciumos C-vitaminos pezsgőtablettát próbálj [szerintem a Sandoz jó, rendesen feloldódik a vízben], Lándzsás útifű szirupot és Septofort torokfertőtlenítőt. A Strepsils is nagy segítség torokügyben.

Én így szoktam kúrálni magam, ha érzem, hogy valami bújkál bennem.

Illetve igyál sok folyadékot, meleg teát és feküdj le aludni, minél hamarabb, szunyókálj egy-két órát!

Orrcseppet is használhatsz, akkor tudsz pihenni, nem zavar az eldugult orrod. :)

2010. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A fentiek nagyon jók, plusz ma is és holnap is 1500 mg C vitamin és sok-sok méz.


Jobbulást kívánok!!

2010. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és ha Coldrexet szedek, meg rengeteg tea? Meg persze pezsgőtabletta.

Nagyon köszönöm a válaszokat!

2010. márc. 11. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Második vagyok, remélem jobban vagy!! :)
2010. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát igen, már jobban, már lázas sem vagyok:D

köszönöm:)

2010. márc. 12. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!