Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez a csomó a fülem...

Mi lehet ez a csomó a fülem alatt/mögött?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap voltam orvosnál,fáj a füle,ha a fülcimpám előre hajtom,ráfekszem,de nem a hallójáratom,hanem még szinte kívül. Meg is vagyok fázva. Kaptam néhány gyógyszert, mára viszont észrevettem,hogy kb egy 0,5mm-es duzzanat van kb az álkapocscsontom végénél,és valami másik csont találkozásánál.Szóval kb 1 centire a fülem alatt.


Mi lehet ez? Legközelebb hétfőn tudok orvoshoz menni,a duzzanat fáj is nyomás hatására.. Érdekes,hogy az egész családnak fül problémája van... Köze lehet ennek ahhoz,hogy csinálták a vizet az utcában,és néha furcsa szinű,szagó,máskor klóros volt a víz? Nem lehet hogy valami baktérium volt a vízben és fürdéskor elkaptuk? Egyébként ásványvizet iszunk.. Senkinek nem volt még ezelőtt fülproblémája.. Szerintetek mi lehet ez a csomó?



2015. szept. 5. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a csomó a gyulladástól van, nem a víztől. Nyirokmirigyed nagyobbodott meg. El fog múlni, ha már nem leszel beteg.
2015. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is meg vagyok fázva, torkom fáj, kicsit köhögök és nekem is fáj a fülem alatt a mirigy, kicsit duzzadt. Ne nyomogasd, majd elmúlik ha meggyógyultál, még utána 1-2 hétig duzzadt lehet a mirigy.
2015. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a víztől van, őszi meghülés, lehet vírusos, már több embertől is hallottam, hogy beteg.
2015. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben van nagyon szépen köszönöm..:)
2015. szept. 5. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!