Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A téli hideg ellen milyen...

A téli hideg ellen milyen ruhadarabok a legmegfelelőbbek?

Figyelt kérdés

Benzinkúton kezdtem el dolgozni. Sajnos jönnek már a hidegek és szeretnélek titeket kérdezni, hogy az egész napos kint állás ellen milyen típusú, illetve milyen árban kapható kiegészítők lennének fontosak.

Itt most kifejezetten a nagyon hidegek elleni védelemre gondoltam, mint pl. sínadrág, fűthető kabát.


2015. szept. 30. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
En javaslom a thermo anYagu alaoltozest. Pl thermo nadrag/ thermo hosszujju felso, amik vekony anyaguak mint egy biciklis ruha, de nagyon melegek.
2015. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Állnod kell? Az durva. Én sosem állok a fagyban, így személyes tapasztalatom nincs, de a párom téli motorozási tapasztalatait megoszthatom Veled. OK, ő enyhe fagyban motorozik, de a menetszelet sem szabad lebecsülni.

Fűthető kabátra nem volt szüksége, s bár Te egész napot állsz kint, a réteges öltözködés és egy igazán jó hideg ellen védő kabát esélyes, hogy elég lesz. Nem mindenki egyformán fázós, nem tudhatom. De messze a törzsön lehet legjobban beöltözni, a többi testrésszel van gond. Főleg a kéz- és lábfej gond, az könnyen ki tud hűlni (nekem az orrom is gyenge pont), ezt még gyalog is tapasztalom, kemény hideg se kell hozzá, sok idő sem. Ott már nem jön rosszul a fűtés sem, de nem ismerem a világ élvonalában levő zoknikat és kesztyűket.

A nadrágot tartom a legkevésbé fontosnak, hogy speckó legyen, de lehet, hogy ez is emberfüggő. Ezzel együtt továbbra is a kesztyű és zokni tűnik messze a legfontosabbnak.


Sajnos konkrétabbat nem tudok írni.

2015. szept. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat, mar ezzel is sokat segitettetek! :)
2015. okt. 1. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!