Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitol lehet, hogy kb 2 honapja...

Mitol lehet, hogy kb 2 honapja beteg vagyok es mi lenne a megoldas?

Figyelt kérdés
Mandulagyulladas,laz.. Mar 2 honapja tart es semmi nem hasznal ellene. Antibiotikum kurat probaltam mar 2szer is, alternativ gyogymodokat is (propolisz, echinacea stb) .. Szedek vitaminokat, immunerositoket.. Tobb orvosnal is voltam, mind azt mondja hogy antibiotikumot szedjek.. 2szer szedtem es nem segitett... Mar komolyan nem tudom mit kezdjek magammal, ugy erzem sose lesz vege :(
2015. okt. 12. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Gégészeten is voltál már?
2015. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen es azt mondtak, hogy ki kell szedni a mandulamat, de amig fertozott addig nem lehet..
2015. okt. 12. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy kell egy harmadik antibiotikum, ami másfajta, lehet, hogy amit eddig szdtél az nem jó arra a bacira, nem ártana tenyésztést csináltatni a torokváladékból. Menj vissza a gégészhez, hogy nem múlik.
2015. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most sajnos vissza kellett jonnom dolgozni luxemburgba,2 het mulva megyek haza,. De lehet hogy elobb is ha ez igy folyatodik..:/ most megint probalkozok a proplisszal amig itt vagyok..meg persze sok fajdalom es lazcsillapito..
2015. okt. 12. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Sós vizes gargalizálás sem jött be? Nekem ez az egy ami gyorsan hat, napi 3szori gargalizálás után 2-3 napon belül lemegy a gyulladás.
2015. okt. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dr. Timár Tibor!!!!
2015. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!