Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már múlt hét vasárnap óta...

Már múlt hét vasárnap óta vannak panaszaim, hogyan gyorsítsam fel a folyamatot?

Figyelt kérdés

Vasárnap-hétfőn a torkom fájt, aztán kedd, szerdán jobban lettem, csütörtökön, pénteken, szombaton egész nap az orrom fújtam, aztán kb. vasárnap előjött ez a torokfájás, köhögés, rekedtség és máig nem múlt el.


Nagyon félek ráadásul, mert nálam a sima megfázás max 1 hétig tart és soha nem rekedtem még be! Hagyományos szopogatós tabletták nem használnak, (náthára Nasivin orrsprayt használtam, kalciumot és Coldrexet ittam) most coderit n-et szedek, dehát mondhatni semmit nem javult!

Az meg hab a tortán hogy utánaolvastam és jelenleg gégedaganattól rettegek... Szerintetek?


2015. okt. 29. 08:51
 1/3 A kérdező kommentje:
És ma úgy keltem, hogy a fejem is nagyon fáj... Bár az lehet csak a Coderit N miatt.
2015. okt. 29. 09:27
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! nálam ugyanez van,illetve a környezetemben is mindenki náthás.

nekem 2 hete tart.először a torkom fájt,az elmúlt,maradt helyette a köhögés.

Ma már a fülem és az orrom is bedugult,szóval holnap reggel orvoshoz megyek ha rendel.Semmit nem javultam csak rosszabb lett a helyzet.

Gargarizáltam sós vízzel,ittam hagyma teát,iszom a köptetőt.Kitartás!Remélem egyszer kilábalok belőle.

2015. okt. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jobbulást! :)
2015. okt. 29. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!