Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tennétek, ha tudomásotokra...

Mit tennétek, ha tudomásotokra jutna, hogy az élelmiszerboltban ahol nemrég vásároltatok hányós-hasmenős vírustól szenved az eladó?

Figyelt kérdés

2015. nov. 18. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki, hogy egyen több vitamint...
2015. nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nagyon mérges lennék és megmondanám neki, hogy menjen haza azonnal! Értem én, hogy a mai világban ha valaki beteg, kirúgják, de azért álljunk már meg! Inkább egy csomó embert megfertőz és akkor feljelentik az élelmiszerüzletet? Amúgy meg alaposan kezet mosnék fertőtlenítőszerrel és attól függ milyen élelmiszer, ha kézzel megfogta közvetlenül, nem enném meg, ha dobozolt, csomagolt, akkor is úgy bontanám ki, hogy utána kézzel ne érjek az ételhez.
2015. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Híresmikróbiólógusis megmondta csak a beteg sejteket fertőzheti meg.:)
2015. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelne, ugyanúgy megenném az ételt.

Nem vagyok beteg soha.

2020. nov. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!