Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az orrom beül varas, néha...

Dingodaj kérdése:

Az orrom beül varas, néha vérzik, nagyon picit vagyok náthás,5 napja, mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Tele van varral,mindkèt orrlyukam.

Nagyon picit naponta pàrszor folyik az orrom, nèha, (nem a vartòl, mivel folyèkony), vèr jön, nem szàradt. Bàrmilyen illat nagyon facsarja az orrom, tüsszentenem kell, de ez egèsznap megàllàs nèlkül ingerel, kb.5 napja, nagyon-nagyon kiszàradtnak, sebesnek érzem az orrlyukaimat. Nem martam bele...

A H1N1-oltàst egy hete kaptam meg.

Làzam, hőemelkedèsem nincs, nem köhögök.

Csak az orrom nagyon rossz, egèsznap.

Mi lehet velem?

Köszi a vàlaszokat.

El fogok menni a dokihoz.

De mindenkinek a vèlemènye èrdekel.


2015. nov. 26. 22:57
 1/2 tetro ***** válasza:
48%

Nem ettél mostanában valami szokatlan helyen?

Mert a tüneteid stimmelnek a nem annyira ismert h1n3c-re, ami egyfajta vírusos agysorvadás, és a legfőbb tünete hogy taknyos és közben kicsit sebes az orrod. nem megfelelően tisztított szárnyas hústól lehet elkapni. nem ettől valami kínaiban vagy egyéb étkezdében?

2015. nov. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem ettem Kínaiban. Nincs nekem arra pènzem. Max.a helyi CBA-hús rèszlegén veszem meg, ès otthon elkèszítem a csirkèt.

Mostanra egy kicsit enyhült, de minden percben facsarja az orromat, bàrmilyen illat,,gyakran tüsszentenem kell, de sokszor csak az inger, tekergetem az orromat, de belül meg màr fàj.

Olyan èrzèsem van, mintha most kezdődne egy influenza.

2015. nov. 27. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!