Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rosszat tennék a gyógyulásomna...

Rosszat tennék a gyógyulásomnak azzal, ha ma már kimennék egy kicsit mozogni (biciklizni)?

Figyelt kérdés

Pár napja beteg vagyok, két napig volt hőemelkedésem, lázam is. A torkom is fájt, és tele volt nyákkal amit javarészt már felköhögtem, néha még köhögök de már keveset. Hangom is berekedt de napról napra az is javult fokozatosan, ma már majdnem teljesen rendben van. Szóval már majdnem teljesen meggyógyultam úgy érzem. Antibiotikumot még szedek, talán az is segített.

De még korai lenne kimenni kicsit mozogni, biciklizni ma? Várjak még ezzel egy-két napot? Csakmert eléggé unom már azt hogy napok óta bent ülök és szét unom magam egész nap


2015. dec. 9. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyirkos idú van kint, még nem ajánlom a bringát ha nem gyógyultál meg teljesen.
2015. dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem még nem kéne... :$ De addig is hogy ne unatkozz [link]
2015. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!