Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Száraz köhögésre valami házi...

Száraz köhögésre valami házi praktika?

Figyelt kérdés
5 nappal ezelőtt lázas lettem, nagyon fájt a torkom... minden gyógyszert bevettem ami ilyenkor szükséges, valamivel jobban is lettem mert olyan magas lázam már nincs. Viszont borzalmas száraz köhögésem van nem tudok aludni annyira köhögök hogy fuldoklok. Kaptam injekciót nospa-át valamivel keverve... Kamillával inhalálok,mézes citromos teát iszok, ACC-t, strepsils-t szopogatok mivel abban van egy kis lidokain és elzsibbasztja a torkom. De ez a köhögés borzasztó, valaki tudna valami házi praktikát ami beválik? Már nagyon nem bírom :(

#száraz köhögés #házi prakika
2016. jan. 5. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Az ACC nem köhögéscsillapító, hanem a "hígitja" a váladékot ezért könnyebb felköhögni, ha nincs váladékod fölösleges szedned.

2. A kamilla önmagában szárít, feltétlenül tegyél bele sót( 1 liter teához kb 1 evőkanállal és ne forró hanem langyos párával inhalálj

3 Párásíts, igyál sok folyadékot

4 Nekem bevált a Bioparox, recept nélkül kapható sray, de elég drága

2016. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bioparoxom nekem is van, de az ég világon semmit nem segített :( azért iszom az ACC-t mert állitolag köptető hatása van érzem hogy valami le van rakódva de nem tudom felköhögni :( köszönöm a tippeket :)
2016. jan. 5. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!