Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha megfázásra valaki kólát...

Ha megfázásra valaki kólát vagy valami szénsavasat iszik akkor elhúzódhat?

Figyelt kérdés

2 nap alatt ki szoktam belőle gyógyulni, de most még öt nap után sincs javulás és éjjelenként fulladás és köhögés van (száraz). Mindkét orrom be van dugulva, nappal valamivel jobb.

Nagyon enyhén jött ki rajtam az első két napban, ezért kólát is ittam. Lehetséges, hogy emiatt húzódott el ennyire, mert anyám már belém verte és úgysem hiszi el hogy nem amiatt van.



2016. jan. 7. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyavalyás vírusok miatt van. Mindenki erről panaszkodik az idén hogy milyen sz@r. Én már egy hete vagyok benne és semmi se jó rá, pedig erős vagyok. Inkább gyümölcs levet igyál, mert a szénsavas bántja a gyomrod.
2016. jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

tehát akkor a kólának nincs köze hozzá? De érdekes, mert ágynak nem döntött, jövök megyek ugyanúgy. Csak az orrom gáz, meg a torkom meg folyton szárazon köhögök.

Gyomromnak semmi baja.

2016. jan. 7. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!