Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fáj a torkom, de nincs más...

Fáj a torkom, de nincs más bajom. Mennyi idő míg elmúlik?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nos, tegnap lefeküdtem aludni úgy hogy semmi problémám nem volt. Ma reggel úgy keltem, hogy nem tudok nyelni, legalábbis rettenetesen fájt mikor nyeltem. Ma csak teát ittam, mézet ettem, tablettát szopogattam, kicsit jobb a torkomnak. Azonban nem fáj SEMMIM, nem folyik az orrom, nincs bedugulva, nem fáj a fejem se, szó szerint semmi, csak a torkom gyulladt be. Létezik hogy ez egy pár napos torokfájás, vagy egy durva betegség kezdete? Nem tudom hol fázhattam meg, mindig jól bevagyok bugyolálva, még a házban is.


Köszönöm a válaszokat.


2016. febr. 8. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt, felkeltem múlthét pénteken, fájt a torkom,azt hittem,hogy begyulladt a mandulám,ahogy telt a nap egyre kevésbé éreztem, vettem be egy fájdalomcsillapítót más okokból, este ittam egy kis sört (nem tudom volt e valami hatása az alkoholnak rá), és másnap reggelre semmi bajom nem volt,úgy értve,hogy a torkomnak semmi baja.

Lehet te is ezen estél át, ez ilyen "egynapos influenza" vagy nem is tudom. :)

18/L

2016. febr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is volt régebben ilyen, mindig pár nap alatt elmúlt a házi praktikák bevetésével. Tavaly is ugyan ez volt a helyzet, úgy kezdődött, mint mindig azelőtt, csak most nem múlt el, hanem pár nap múlva a gyulladás átterjedt a többi szervemre is, 10napot feküdtem a kórházban, mire kiengedtek úgy, higy még 20napig gyógyszeres kezelés alatt álltam. Na, azóta veszem komolyan a betegségeket. :)
2016. febr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Még 10* napig. Bocsi elírtam:3
2016. febr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat :) Remélem tényleg csak egy pár napos cumó :D
2016. febr. 8. 23:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindkét verzió szóba jöhet. Fojtasd a kezelést házi módszerekkel, ha pedig rosszabbodna menj orvoshoz.


ui: Attól, hogy be vagy bugyolálva a kórokozók még bejutnak a légutakon. A megfázás nem a hidegtől van, hanem attól, hogy fertőzött emberekkel tartózkodsz egy légtérben.

2016. febr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!