Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ket honapja agyekomon megjelen...

Ket honapja agyekomon megjelent valami gombas fertozes ami elmult, de hagyott "hatralekot". Van lehetoseg gyogyulasra?

Figyelt kérdés
Amikor kijott a gombas fertozes, akkor meg azthittem, hogy kidorzsolte a gatya es hogy majd elmulik.. aha nem. Telnek a napok nem mulik... oke akkor ez gombas fertozes lehet.. elmegyek a patikaba canestenert. Max egy het utan elmult mivel nem volt piros es nem viszketett viszont barna volt. Gondoltam, ha mar semmibaj vele akkor elfog mulni ez a "barnasag". Nem mult el szoktam kenni is de semmi... szoval az lenne a kerdesem, hogy ezt el lehet mulasztani vagy ez maradando? Ui.: ket honapja megvan mar ez a barna folt, de nem full barna, csak halvany barna

2016. márc. 3. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kéne elmenned.
2016. márc. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy egy pigment folt az meg ott marad életed végéig. Vagy májfolt. Vagy... ezer dolog lehet még.
2016. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amugy csak azert mert nagyon kellemetlen.. lehet elmegyek orvoshoz
2016. márc. 3. 22:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Kepek alapjan kizarhatom a pigment foltot meg a majfoltot
2016. márc. 3. 22:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldodott, nem is volt nagy dolog, sot... na mind1 azert koszonom a valaszokat
2016. márc. 7. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!