Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért alszok ilyen sokat?...

Miért alszok ilyen sokat? Lehet, hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Általában 12-16 órákat alszok..Mégis nagyon fáradt vagyok.Szellemileg lefárasztom magam de tulajdonképpen mindennap 1 órát sétálok is.Tudom,hogy ez kevés,de a tanulás miatt többre nincs is időm.Nem erőltető nekem a tanulás csak azért nincs időm a sportra mert sokat kell.Néha azért alszok el mert nem akarok a családommal beszélgetni,foglalkozni stb.Lehet,hogy valami lelki baj áll a háttérben vagy egészségügyi probléma?Előre is köszönöm!
2016. márc. 4. 13:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Általában délután 3-4 körül alszok el másnap reggel 5-6ig.Ha anya felkelt esetleg és ezzel megzavar szinte sírhatnékom van és dühös leszek,hogy miért nem hagy békén.De este is elalszok,mindig elalszok..:D
2016. márc. 4. 13:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Sztem egy vérvételt mindenképp nyomass, lehet valami hiányzik ezért vagy ilyen szunya mániás :D

Nem történt valami rossz veled mostanában? Mikor pici voltam és anyuék váltak ún. "végig aludtam az egészet". Ez most is jellemző, szakítás után, tragédia után. Meghalt a barátnőm és egy hónapig szinte csak aludtam.

2016. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ó sajnálom.Nos attól függ mi számít rossznak.Hozzáállás kérdése bár én azt is utálom,hogy anya akaratom ellenére kihozott Németországba,azért haragszom,hogy mikor 11 voltam elváltak..stresszelek a vizsgák miatt,2 iskolába is járok.:S Nyelvsuli,plusz ugye magántanuló..És még sorolhatnám..de ezek miatt inkább depis lehetnék mint álmos nem?:D
2016. márc. 4. 13:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyi minden mellett nem lehet,h cs mocskosul faradt vagy? :D Ez azert sok dolog, amibe el lehet faradni.
2016. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!