Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az ajakherpesz terjed nemi...

Az ajakherpesz terjed nemi területre is?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kérdésem arra irányul, hogy nekem van ajakherpeszem, vagyis van, hogy kijön rajtam. Na már most ez nem akkora nagy katasztrófa, csakhogy van egy barátom, akivel 1 éve élek és bizony előjött az orállis szex gondolata, csakhogy félek, mi van, ha elkapja tőlem a herpeszt? Mármint elkapja tőlem odalenn? Valaki tudna segteni, hogy ez csak ajak és annak nincs köze a szexuállis úton terjedőhöz? Vagy csak akkor nem lehet, amikor éppen van is az ember ajkán herpesz? Mert ugye akkor a csók is redukálódik puszivá. Kérem valaki segítsen, mert féltem a páromat.

Köszönöm előre is!



2016. márc. 9. 08:50
 1/7 anonim válasza:
google a barátod
2016. márc. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen atterjedhet. Nagyon fajdalmas es nagyon draga a kezeles.
2016. márc. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Bármilyen hihetetlenül is hangzik megnéztem googleben, de gondoltam megkérdezem, átha van valakinek tapasztalata ebben. Nem egyből rohanok kérdést feltenni.

Kedves második vállaszoló! Köszönöm vállaszt, de csak akkor terjedhet, ha éppen van herpeszem? Vagy mindenhogyan?

2016. márc. 9. 09:50
 4/7 anonim válasza:

2. Vagxok: akkor terjedhet, amikor epp ott van rajtad a herpeszes seb.

Ha mar nincs ott seb, nem terjed. Van egy epavir nevu gyogyhatasu keszitmeny, az segit eltuntetni. Ez kapszula. Gyogyszertar arulja veny nelkul.

2016. márc. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak aktív vírus esetén fertőz. Most ne csókolózzatok, ne legyen orális szex. Ha meggyógyult a szád, utána mehet minden.
2016. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segitséget és a gyógyszer-ötletet is. :) Sokat segítettetek! :)
2016. márc. 9. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs tuneted akkor is tudsz fertozni sajnos.
2018. márc. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!