Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Börgombam van mar nagyon reg...

Börgombam van mar nagyon reg ota mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig elojon es eltunik nyaron a hajam hullott ki tole, most meg a szemoldokom kezd kihullni mar votam 3borgyogyasznal

De semmi ad kenocsot, es gyogyszert de csak egy darabig jo mit tegyek?


2016. márc. 9. 23:34
 1/7 zsani.95 ***** válasza:
Kérj olyan krémet az orvosodtól ami megelőzésre is jo
2016. márc. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugyan azt irta fel kb 5honapig mentem havi 1x mindig azt mondt jo ez jo éesz mar muéik minden hulyeseget,mondtam neki h meg van a szemoldokomon azt mondta kenjem be de mar elmult a lathsto helyen mar nem kell mennem
2016. márc. 9. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:

A gombás betegségeket belülről a leghatásosabb kezelni. A cukor ,élesztő,liszt,tej,ezeken havajoznak ..

Ha hosszútávú megoldást keresel,én diétát ajánlok . Ezekkel a krémekkel az a baj,hogy ideig óráig elfedik a problémát,enyhítik a tüneteket,de újra erőre kap a betegség ha abbahagyod .

Gyógyszertári 3%os hidrogén peroxid is hatásos ,ez szinte azonnal kinyírja ,hígitani kell,1decihez egy kanálnyi ,és bekened az érintett területet .

De mint mondtam,ha hajlamos vagy a gombásodásra,csak az étkezés megreformálása hoz hosszútávú megoldást.

2016. márc. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a Parajdi sót.
2016. márc. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A gomba nagyon nehez kikezelhető. Feljebb írták, hogy mit ne egyél, az kiegészítésnek jó és be is kell tartani.Én a helyedben elmennék egy közeli gyógyszertárba és megkérném az ott dolgozót, hogy adjon valamit rá de előtte mond el neki hogy mióta tart és h mekkora bőrfelületet érint. Én már kértem tőlük tanácsot és amit mondtak segített.

Egyénként lehet h segített volna ha hosszebb távon használod, (de nem biztos).

2016. márc. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A gomba nagyon nehez kikezelhető. Feljebb írták, hogy mit ne egyél, az kiegészítésnek jó és be is kell tartani.Én a helyedben elmennék egy közeli gyógyszertárba és megkérném az ott dolgozót, hogy adjon valamit rá de előtte mond el neki hogy mióta tart és h mekkora bőrfelületet érint. Én már kértem tőlük tanácsot és amit mondtak segített.

Egyénként lehet h segített volna ha hosszebb távon használod, (de nem biztos).

Jobbulást!

2016. márc. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A gomba nagyon nehez kikezelhető. Feljebb írták, hogy mit ne egyél, az kiegészítésnek jó és be is kell tartani.Én a helyedben elmennék egy közeli gyógyszertárba és megkérném az ott dolgozót, hogy adjon valamit rá de előtte mond el neki hogy mióta tart és h mekkora bőrfelületet érint. Én már kértem tőlük tanácsot és amit mondtak segített.

Egyénként lehet h segített volna ha hosszebb távon használod, (de nem biztos).

2016. márc. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!