Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet minél gyorsabban...

Hogy lehet minél gyorsabban átvészelni a megfázást?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy valakitől elkaptam.Pihenni kell meg ilyesmi?Kellene tanulni,de ilyenkor egyszerűen képtelen vagyok...mit lehet ilyenkor csinálni?Léci,adjatok tippeket...a gyógyszereket mennyire ajánlatos szedni?
2008. szept. 22. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
harapj minél többet citromba!sál a nyakba és sok-sok tea..
2008. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tényleg csak megfázás, akkor egyenletes hőmérséklet, sok citromos tea, esetleg citromos forraltbor (ha nagykorú vagy)!

Ha elkaptad valakitől, (akkor ugye nem megfázás) irass valami antibiotikumot a háziorvosoddal, elsősorban a szövődmények miatt! Jobbulást!:))

2008. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 -Pimpike- ***** válasza:
100%
Sok-sok C-vitamin!
2008. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy tudom,hogy ha meg van fázva az ember,akkor már mindegy,hogy eszik-e C-vitamint...
2008. szept. 25. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!