Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyorsan kellene meggyógyulnom,...

Gyorsan kellene meggyógyulnom, nagyon gyorsan, mit tegyek, házi praktikák? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Lebetegedtem kb 2 hete, nátha, rossz közérzet, fejfájás.. Otthon maradtam egy hétig, de nem voltam orvosnál, nurofent meg ilyeneket szedtem, az mindig szokott segíteni. Helyre is jöttem nagyjából, azután egy nagyon kimerítő hét következett, hétvégére szédültem, hányingerem volt, nem tudtam enni, fogytam egy kicsit, és borzasztó lett a közérzetem. Hétfőre belázasodtam, rázott a hideg, reszkettem, bevittek a sürgősségire. Azóta nurofent, magneB6-ot és vörös áfonya kivonatot szedek, hőemelkedésem még ma (kedd) reggel is volt, ma megyek háziorvoshoz is. Csütörtökön Lengyelországba indulunk osztálykirándulásra, addigra helyre kellene jönnöm valahogy. Vérvételből és vizeletmintából kiderült hogy gyulladás van a szervezetemben, vizeletfertőzés, fellázás.. Nincsenek náthás tüneteim, az orrom szokott bedugulni reggelente, a fejem fáj néha, erőtlen vagyok és gyenge.. Mi a véleményetek? Tudtok valamit ajánlani? Kérlek gyorsan válaszoljatok, szükségem van segítségre!

2016. ápr. 12. 09:45
 1/1 Bajer ***** válasza:
Bocs, de ha a helyedben lennék, én hozzá sem szagolnék ilyen betegen a kiránduláshoz, sőt semmilyen tevékenységhez sem. Addig kell feküdni, pihenni, amíg újra erőre kap az immunrendszer. Folyadékpótlás, könnyű ételek(zöldség,gyümölcs), különben úgy járhatsz mint egy ismerősöm. Egy hétig feküdt lázasan, utána erőltetve dolgozott betegen. Ezután három hétig nyomta az ágyat mert először nem várta ki a teljes gyógyulást.
2016. ápr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!