Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel gyógyitható a Staphyloco...

Mivel gyógyitható a Staphylococcus aureus börbetegség?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok keseredve, annyi mindent kipróbáltam, és nem múlik.
2016. máj. 2. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A Staphylococcus aureus nem bőrbetegség, hanem egy baktérium. A kórokozó által okozott bőrbetegség antibiotikumtól el szokott múlni, pl. Dalacin 300 mg caps.
2016. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehethogy nem börbetegség, nekem az orromban van és a szemem körül a börömön. Kórházban is voltam, a börosztályon kezelték sikertelenül. Antibiotikumot sokat beszedtem, nem segitett. Söt, a sok atbétöl candida fertözést kaptam, amelyböl szintén nem gyógyultam még ki. Sajnos.
2016. máj. 2. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Fertőtleníteni is kell a területet. Pimafucort krémet próbáld meg.
2016. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezüstkolloiddal is próbáld meg kezelni.
2016. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ezüstkolloidot most vettem éppen, de nem merem használni, mivel nem egyértelmüek a vélemények, belsö használatra nem ajánlják, a gyógyszertárakban meg föleg nem. Bioboltban vettem. Különben az a furcsa ebben a betegségben, /kb fél éve van kezelve/, hogy pl az orromban már majdnem elmúlt , és most pár napja visszajött, talán jobban fáj, mint az elején.
2016. máj. 2. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!