Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Talpi panasz, acélbetétes...

Talpi panasz, acélbetétes bakancs és rossz munkahelyi körülmény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Talpi panasszal fordulok a Fórumolókhoz. A munkahelyemen a betonzat erősen felkopott és az acélbetétes bakancsban a lábamon, talpamon vizholyagok, illetve keményebb tyúkszem féleségü bullák keletkeznek. 1 hónapig voltam táppénzen ezzel, de mostmár a cég részéről betelt a pohár. Próbáltam már cipőt cserélni, de nem vettem érdemleges változást észre. A doki csak kiirna, de nem tudja egyelőre, hogy mi is a valós baj. Ti már tapasztaltatok, vagy hallottatok hasonló esetről?

2016. máj. 15. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Változtass munkahelyet, vagy munkakőrt. Nem érdemes addig várni, amíg gyógyíthatatlan lesz a lábad. A többi munkásnak is van ilyen panasza?
2016. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Korábban is dolgoztam már itt 2évet, akkor nem volt semmi gond. A terep sem változott. Ezért nem értem, hogy mi lehet a probléma.
2016. máj. 15. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem javul akkor szakorvoshoz kell fordulni.
2016. máj. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!