Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fityma eltávolítása lecsökkent...

Fityma eltávolítása lecsökkenti a genitális herpeszem továbbadását?

Figyelt kérdés
Sajnos egy éve elkaptam ezt az undorító betegséget. Az legelső tünetek után 3-4 havonta ismét jelentkeznek a hólyagok és mindig a fityma belső felén. Azt olvastam hogy tünetmentes időszakban is fertőző lehetek, bár a bőrorvosom azt mondta, hogy nem. Arra gondoltam hogyha sebész eltávolítaná a fitymát, akkor ugye kevésbé lennék fertőző. Esetleg a hólyagok se jelennének meg többé? Vagy akkor megjelennének mondjuk a makkon?
2016. máj. 25. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A fityma megléte (vagy meg nem léte) semennyire nem befolyásolja a herpeszvírus jelenlétét.
2016. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A vírus jelenlétét nem, mert az életem végéig bennem marad. De a tünetek mindig a fitymán jönnek elő, és olyankor fertőző vagyok, tilos a nemi élet. Az olvastam, hogy amikor nincsenek kint a hólyagok, akkor is megfertőzhetem a partnerem. Ettől félek. Nem szeretném senkinek továbbadni, és ha tudnám hogy körülmetéléssel ezt a kockázatot csökkentem, akkor megteszem.
2016. máj. 26. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Megszüntetni biztos nem szünteti meg a betegséget, úgy meg akkor csak tök feleslegesen szívatod magad egy műtéttel.
2016. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] sok érdekes van itt szerintem, többek között a kezelésről.
2016. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a fitymád állandóan hátrahúzva hordani!Nincs sok különbség a 2 között.
2016. máj. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!