Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi ez? El lehet kapni tüdôgyul...

Mi ez? El lehet kapni tüdôgyulladásos betegtôl a fertôzést?

Figyelt kérdés

torokfajfas, ill. valadekozas, darabos veres sarga orrvaladek a tuneteim miutan masnap vki utan ittam, aki kesobb kozolte h beteg.

tole kaphattam el? van egy masik ismerosom akivel meg elotte 1-2 nappal talalkoztam, es neki pedig pont olyanok a tunetei az orrvaladekkal kapcs-ban, mint nekem.

lenyeg, hogy nem tudom, mi lehet ez a betegseg, vmi otlet?

enyhe fulfajast/eldugulast is tapasztaltam eleinte, mostanra mar elmult.



2016. jún. 13. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
El, de nem visszamenőleg.
2016. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

rossz volt a szórend: *..a tüneteim másnap, miután vki (beteg) után ittam.

nyilván nem visszamenőleg :)


illetve tegnap este óta megy a hasam is, fogalmam sincs, hogy van-e ennek köze a betegséghez.


Az orrváladékom pedig általában normál, átlátszó színű, az a verzió amit fent leírtam naponta néhány alkalommal jelentkezik csak, viszont elég ijesztő látvány.

(Orvoshoz egyelőre nem tudok elmenni, ezért teszem fel a kérdést.)

2016. jún. 13. 17:35
 3/3 A kérdező kommentje:
köhögök is, kimaradt a tünetek közül
2016. jún. 13. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!