Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normális júniusban náthásnak...

Normális júniusban náthásnak lenni?

Figyelt kérdés

Csütörtökön fájt a fejem meg a torkom is elkezdett fájni, péntekre a fejfájás elmúlt, de elkezdődött a nátha meg egy kis köhögés, ma már nem fáj a torkom, a nátha is még tart kicsit, meg a köhögés néha. 1 este meg izzadtam rendesen, de ez csak 1-szer volt.


Van valami járvány/szezonja ennek, vagy az időjáráshoz köthető, vagy valami más bajom van?


Van valaki, aki ugyanígy járt?



2016. jún. 13. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt már így. A fejed lehet hogy a hőmérséklet változásától/ingadozásától fáj.Járványról ilyenkor nemtudok csak allergiákról...
2016. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok semmire sem allergiás.
2016. jún. 13. 17:08
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Bármikor normális betegnek lennie, csak nyáron ritkábban fordul elő, de kórokozók egész évben előfordulnak, tehát elég, ha egy picit gyengül az immunrendszer és máris el lehet kapni, pl. valamilyen vírust.

Nálunk is a fél család beteg, szóval...:)

2016. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És nálatok is ugyanezekkel a tünetekkel?:)
2016. jún. 13. 17:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint most betegek?:)
2016. jún. 13. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kellett valakinek lepontoznia.

Na, mindegy, ezt már megszoktam ezen az oldalon.:)

Amúgy igen, most beteg a fél család, köhögés, tüsszögés, fájó torok, orrfolyás.

2016. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most ér véget nálam a betegség berekedéssel
2016. jún. 14. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!