Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Orálisan lehet úgy elkapni...

Orálisan lehet úgy elkapni betegséget, hogy mind a két fél szűz?

Figyelt kérdés
És ha igen, mivel lehet megelőzni? Óvszerrel nem akarom. Milyen teszteket kell elvégezni?

2016. jún. 16. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Omm nem csak nemi betegsegek leteznek. Ugy tudod ezt mellozni, hogy nem ertek egymashoz. Sajnos mindig vannak fertozo betegsegek. Menjetek el orvosho, vizsgaltassatok ki magatokat 2 havonta vagy 1 es nem lesz gond. Amugy meg nem kaphatsz el nagyon semmit oralusan max vmi herpeszt vagy nem tudom.
2016. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A HIV vírus is testnedvek útján terjed:)
2016. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat


De, a HIV vírust azt, ha jól tudom a majmoktól kapták el régen.


De úgy értem, hogy én se, meg ő se volt eddig senkivel még orálisan se. Csak csók volt. De attól nem nagyon lehet elkapni, igaz?

2016. jún. 16. 14:15
 4/5 anonim válasza:
Ha mindkettőtöknek ez az első, akkor is kialakulhat rossz higiénéből adódóan gombás v bakteriális fertőzés stb
2016. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gabeszon válasza:
Napszúrás?
2019. szept. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!