Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet-e HIV fertőzés?

Lehet-e HIV fertőzés?

Figyelt kérdés

Hirtelen kialakuló, egész testre kiterjedő, majd eltűnő és más-más helyeken újra felbukkanó, égő, viszkető csalánkiütés.

Valószínűleg a nagy dózisú kalcium injekció hatására másnapra szinte teljesen elmúlt, csak a bőr érzékenysége maradt meg pl. dörzsölésre pirosodás, viszkető érzés, de kis idő múlva az is eltűnik.

Itt gyk-n és más helyeken is utánaolvasva, a csalánkiütést is írták HIV tünetnek, lehet-e az az általam leírt eset, vagy inkább csak valami allergia?


Előre is köszi a válaszokat!



2016. jún. 19. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
nem.
2016. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 manó1235 ***** válasza:
Nem szedtél a napokban véletlenül antibiotikumot? Nekem ugyan ilyen csalánkiütés az antibiotikumtól jött ki mert kiderült hogy penicilin érzékeny vagyok, feltűnt aztán elmúlt hatalmas foltokban kész rémálom volt, de kalcium injekció után elmúlt. De ha nem szedtél gyógyszert akkor valószínűleg allergia :)
2016. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább allergia
2016. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Allergia gyógyszert váltottam pár hete, Cetirizinről Azomyrra, egy fél 0.25-ös frontint vettem be 2-3 napja, elég stresszes, lelkileg megterhelő időszakom van, vitamin és ásványi anyag komplexet szedek nagy mennyiségű B-vitaminnal, tanuláshoz szójalecitin, ginkgo biloba, omega3 halolaj, fehérjeport szoktam inni, ennyi jut eszembe, ami necces lehet.


Az Azomyrt most inkább szüneteltetem, allergia vizsgálatra el kéne menni.


Létezhet, hogy most csúcsosodott ki valami gyógyszer vagy ételallergia a lelki bajok, stressz miatt?

2016. jún. 19. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:

gyanú esetén teszteltess!

amúgy meg óvszer

2016. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb pont ugyanez lenne a tünet, ha valamilyen nílusi parazita vándorolna a testedben. :D

Nem HIV fertőzés lesz, de miért nem mész el egy ingyenes tesztre? nem is értelek

2016. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!