Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak hogy nem legyen...

Mit csináljak hogy nem legyen büdös nyílt sebem?

Figyelt kérdés

1-2 nap alatt kialakult egy hatalmas tályog az ágyékomnál ezt 20-án feltárták (felvágták) másnap majd 25-én voltam kötözésen fertőtlenítették és új "ezüstözött csíkot" (fertőtlenítő!?) tettek bele. 28-án megyek legközelebb.

Minden nap párom átkötözi a sebet batadinkrémmel bekeni szítnyitja a sebet (ezt kell,hogy ne forrjon össze) körülötte pedig fertőtlenítővel áttörli, de szörnyen büdös!

Mitől?

Mit csináljak,hogy ne legyen az?

Hiába tisztálokom tartom tisztán!

:(


2016. júl. 26. 22:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mellemben volt tályog, szintén felvágták és vissza kellett járnom, csíkot is kaptam. Nekem nem mondták, hogy szét kell nyitni vagy bekenni a sebet, vagy körülötte letörölni, csak le volt gézzel fedve és ennyi. Nem fertőződött el, és szépen begyógyult, mostanra már alig látszik a helye.

A gátsebemet szülés után (ami szétnyílt és be is gyulladt) aloe vera spray-vel fújtam be többször naponta, ez is tökéletesen gyógyult.

2016. júl. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!