Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A hüvely gombát hogyan tudom...

A hüvely gombát hogyan tudom vagy mivel lehet 100%lékosan kikezelni?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok és sajnos egy éjszakás kaland által kaptam el amikor dobott a pasim és tovább akartam lépni érzelmileg és most egy ilyentől szenvedek.

2016. júl. 29. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, orvos talan segíthet. Lehet hogy kínosnak érzed, de nem kell megmondani neki, hogyan kaphattad el. Egyébként gombát (ha az) bárhonnan elkaphatsz, nem feltétlenül a pasi az oka :)
2016. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvos felír kenőcsöt elhasználod, fertőtleníted (magad hőfokon kimosod) a bugyikat, wc ülőkét domesztosszal áttörlöd. :)
2016. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem kell elmondani az orvosnak, hogy kaptad. Menj el a dokihoz, fog kenetmintát venni, ad kúpot, gyógyszert és krémet. Nekem a múltkor hosszasan ecsetelte, hogy ezeket több hónap kikezelni, a 3 napos Canestennek ne higgyek (különben nem is vált be). Valamint, hogy nyáron a vizes fürdőruhát le kell venni, mert a sötét, nyirkos terep nagyon kedvez a gombák elszaporodásának. Ilyenkor nem ajánlott a tanga, szűk nadrág és csak pamut bugyit hordj. Ki lehet irtani, csak minél előbb neki kell kezdeni. Szóval gyorsan orvoshoz!
2016. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Doki a tuti! Mert előfordul hogy a gyógyszertári vény nélküliek nem hatnak illetve az is gyakori hogy kevert gombáról van szó vagy épp fertőzésről. Ezt a legjobban doki tudja megállapítani. Kell utána egy hüvelyflóra visszaállítás is, ebben szintén ő tud segíteni. Megelőzésre jó évente egy üveg grapefruitcseppet elfogyasztani.

Kenetet, tenyésztést kell kérni a dokitól az a tuti (illetve én 6hét múlva megnézetném magam egy STD vizsgálattal is nehogy mást is kaptál, a gomba lehet mástól is pl antibiotikum, túl sok szénhidrát/cukor/fehérliszt, immunrendszer legyengülése.

2016. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Összességében kb egy hónap ha elsőre sikerül, kb 2 hét volt nekem 2 féle tabletta+1 kúp aztán még 2 hét a hüvelyflóra visszaállító kúp de azóta se futottunk össze a gombával szóval sikerült.
2016. aug. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2016. aug. 1. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!