Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fül fertőzés, fül gyulladás?...

Valéria Éder kérdése:

Fül fertőzés, fül gyulladás? Mi lehet velem, mire számítsak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hétfőn múlt egy hete hogy voltam háziorvosnál.Vasárnap éjjel majd szétszakadtt szúró érzés stb. Kaptamrá Antibiotikumot ami tegnap fogyott el napi 3 kellet bevennem. Azt a nagyfájdalmat nem érzem már viszont rajta feküdni nem tudok mert fáj és beis van dugulva.Alig hallok rá. A fülcsontom is fáj. Most elküldött orr fül gégészetre. De csak jövő hétre kaptam időpontot. Mire számitsak mi lesz ott?! Vagy valaki volt hasonlóan?! Egyenlőre aztse mondta meg a doki hogy mi a bajjom.. Félek !!
2016. aug. 23. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Reméljük a jövő hétre helyrejön a füled. Addig is tehetnél rá meleg sót egy zokniban, én elég fülfájós vagyok, én azt szoktam ha hasogat bele. Ha kipróbálod és nem találod kellemesnek, akkor hagyd abba, nem jó módszer a te esetedben. A gyerekeknek az óvodában kövirózsa cseppet cseppentettek a fülükbe, az is segíthet. Bizonyára valami gyulladás okozza a fájdalmat.
2016. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ha be van dugulva a füled, még a kamilla teás gőzölés is jó lehet, mivel tisztítja a járatokat.
2016. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Novorin orrcseppet csöpögtess orrodba 3-4 napig, ez fülre is hat.

Fülészetre sürgős esetben is kell időpont? Szerintem ilyenkor ha kivárod a sorod, fogadniuk kell, ezzel nem lehet várni egy hetet. Amúgy ne félj, megnézik a füled és kapsz rá gyógyszert, orrcseppet, esetleg gyógyszeres tampont a füledbe, attól függően, hogy mit lát az orvos.

2016. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!