Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik a leghatásosabb multivi...

Melyik a leghatásosabb multivitamin?

Figyelt kérdés
1 hónapon belül már 3* voltunk megfázva a férjemmel, 18 e Ft-ot hagytunk ott a patikában és még mindig fáj a torkunk és tele van az orrunk. Ráadásul van egy 8 hónapos babánk, aki szinte csak arcmaszkban lát minket mostanában, mert nem akarjuk elfertőzni. Kellene valami nagyon hatásos immunerősítő, mert ez borzalom már...
2008. okt. 1. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Bármit veszel, mindenképpen magyar terméket vegyél, mert azt a magyarok táplálkozási szokásai alapján állítják össze.
2008. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
83%
Huh én most Multi-tabs-ot szedek nekem nagyon bevált napi 1szer kell bevenni ugyanabban az időben(és sztem még finom is:D)centrum vitamint nehogy vegyen vki!túl sok jódot tartalmaz ami tönkreteszi a szervezetet ,nagyon káros!
2008. okt. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint napi fél tablettányi plussz multivitamin tablettát szoktam inni. Kb 400 forint huszonvalamennyi tabletta, zóval az úgy másfél 2 hónapra elég is nekem és sosem vagyok beteg. Ha mindenki az ágyat nyomja körülöttem akkor is maximum egy kis torokfájásom van. Persze ez nem feltétlen csak a tablettának köszönhető, de biztosan sokat segít.
2008. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
A kicsinek béres csepp+ C-vitamin, nektek esténként Echinaciea szirup. azért este mert alkoholos és ,hogy rendőrökkel ne legyen gond. Kiváló ilyen meghűléses időszakban. S a C-vitamin nektek is de ne 60mg-os min 200 mg vagy több.
2008. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én az ökonet termékeit eszem immunerősitésként,meg c vitamin 1000mg-ost
2008. okt. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
alma barack körte egyéb gyümik
2010. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!