Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A torkomban, pontosabban a...

A torkomban, pontosabban a mandulamon van egy afta ami nem tudom hogy került oda, és rettenetesen szúr. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
1 hete szedték ki a bölcsességfogamat, és kb 2 napja láttam meg először. Lehetséges az, hogy a műtét közben megsértették? Most a számban van 4-5 afta ezen kívül. A fájdalom eleinte olyan érzés volt, mint amikor eszik valaki almát és ott marad egy picike darab ami sehogyan sem akar onnan mozdulni. Éjszaka alig tudtam aludni annyira fáj. Mit tudok tenni ellene?

2016. szept. 29. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Septofort tabletta + cataflan (de max napi 2)

Ha 2 napon belül nem enyhül nézesd meg orvossal mert nem normális hogy ott legyen....

2016. szept. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itt a Cataflamot a fájdalom csillapitas miatt vagy inkább a gyulladáscsökkentés miatt?
2016. szept. 29. 19:16
 3/3 anonim válasza:
AJANLOM PAPSAJT TE IVASAT NAPONTA TÖBBSZÖR IS ES LASSAN -VAGY GURGULASZNI VELE- EZENKIVÜL AZ AUSZTRAL TEAFAOLAJT 4-5 CSEPPET EGY FEl DECI LOANGYOS VIZBEN FELOLDVA GURGULASZNI- VAGY HIGITAS NELKÜL FÖLEG ALVAS ELÖTT BEKENNI
2016. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!