Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet ez mumpsz? Tegnap fájt...

Lehet ez mumpsz? Tegnap fájt a fejem. Az éjszaka rázott a hideg, bár csak hőemelkedésem van. Reggelre megdagadt a bal oldalamon a nyirokcsomóm és fáj.

Figyelt kérdés
Folyamatosan hőemelkedésem van és gyengének érzem magam. Folyton csak aludnék. Viszont nem fáj a fülem. Ja és 37 éves vagyok. (Holnap reggel megyek dokihoz)
2010. ápr. 25. 17:45
 1/3 anonim válasza:

Szia!

én is most akartam feltenni ezt a kérdést

péntek óta van lázam,hőemelkedésem,torokgyulladásom

tegnap reggel óta pedig úgy megdagadt a jobb oldalamon a torkom és a fülem közti rész,hogy nem tudom arra fordítani a nyakam.nekem tegnap este antibiotikumot írt fel az orvos,de még semmi változás

(én is a mumpszra gyanakodtam,de azt mondta,nem az


azért kíváncsi vagyok neked mit mondott az orvos!?

megírnád?

2010. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mononukleózisra kérdezzetek rá, ha mentek az orvoshoz!!!
2010. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

első vagyok,

én is tegnap olvastam itt erről a betegségről,de szerencsére nekem ma reggelre elmúlt minden bajom,

4 szem antibiotikumot(augmentint) vettem be...

2010. ápr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!