Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen lehet a vércsoportom?

Milyen lehet a vércsoportom?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném megtudni, milyen lehet a vércsoportom, de semmilyen papíron nincs rajta. Se a kiskönyvemben, se az anyakönyvi kivonaton. Vért nem adhatok, mert 18 alatt vagyok. Meg lehet valahogy állapítani aszerint, hogy milyen lehet a vércsoportom, ha tudom a szüleimét? Apámnak Arh negativ (nem tudom hogy kell leírni) Anyámnak Arh Pozitív. Tud valaki segíteni? Vagy valami házi cucc? :D
2016. okt. 13. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Logikai úton levezetve lehetsz A+ A- 0+ vagy 0- . Házi módszer a megállapításra nem létezik. :)
2016. okt. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy az én vércsoportom A+ a férjemé B- amiből következik, hogy a gyerekeinknek BÁRMILYEN vércsoportja lehet, és egyikét se tudom, és rohadtul piszkálja a csőrömet nekem is. :D
2016. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2016. okt. 13. 22:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3600 Ft-ért vásárolhatsz otthoni gyorszesztet.

[link]

2016. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Ha 18 alatti vagy, és Magyarországon születtél, akkor neked már nézték a születésedkor. Ha az oltási könyvedben nincs, anyukád kórházi zárójelentésén elvileg rajta kell lennie.

De ahogy előttem írták, vagy A, vagy 0.

2016. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Írták már a lehetőségeket.

Amúgy kérj dokitól beutalót vérvételre, ha ennyire érdekel.

2016. okt. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek alapján A-s vagy 0-s lehetsz, ezen belül RH+ és RH- is. Szerintem a háziorvos, ha kíváncsi vagy, elküld egy laborra. Nem is árt, ha tudod.
2016. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
5-ös, 3 8 év alatti gyerekem van, és egyiknek se tudom a vércsoportját. Barátnőm igen, mert neki rhnegatív a vércsoportja, és ilyenkor ellenőrzik. Mivel nekem pozitív, a kutyát nem érdekelte, hogy mi a gyerekeim vércsoportja....
2016. okt. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8: Akkor ez kórházfüggő lehet. Az én lányomén rajta van... Pedig Rh+ vagyok. És a családban az elmúlt 18-19 évben mindenkiét nézték születéskor automatikusan.

Az oltási könyvön van is erre a célra rubrika.

2016. okt. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki aztmondta hogy kérjek beutalót, üzenem, hogy már kértem, de szépen gyönyörűen aztmondták hogy nem csinálják meg, mert mégis minek... semmilyen papíromon nincs rajta, tegnap néztük meg.
2016. okt. 14. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!