Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van hosszan tartó gyógymódot...

Van hosszan tartó gyógymódot az ajakherpesz ellen?

Figyelt kérdés

Gyerek korom óta,majdnem minden hónapban jelentkezik és most már szokott lenni az orromban is!Nem tudom mit kellene tennem,hogy ne jöjjön ki ilyen sűrűn!Telviránt és Acoclavirt már szedtem,az rövid idő alatt begyógyította,de újra kijött!Többnyire menzesz előtt!

Aki már próbált hatásos módszert,kérem írja meg!

Máshol nem szokott lenni,csak az ajkamon (és nem is egy jön ki ,ha kijön) és most már az orromban is!

SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2010. ápr. 27. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
VAn rá gyógyszer amit kúraszerűen kell szedni.Sokan azt mondják hatásos
2010. ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is kuzdottem egy darabig ezzel a problemaval, ugyanigy, ahogy te.Beszedtem egy doboz HERPESSTOP nevu kapszulat es azota csak ritkan jelentkezik, ha valami kaja nagyon jol esik,vagy ha nem esik jol.Szerintem, ha tobbszor megismeteltem volna(megismetelnem) a kurat, akkor tobbet nem jonne ki.
2010. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok és köszönöm a válaszokat!

Ez a herpesstop kapszula kapható recept nélkül?

2010. ápr. 27. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem érdekes módon csak akkor volt herpeszem, ha más üvegéből, vagy poharából ittam, vagy más evőeszközével (pl. ha a barátom hagyott pár falat kaját és azzal a kanállal ettem) és mióta teljes mértékben saját poharam/evőeszközöm/tányérom van, ha szomjan halás közelében járok, akkor sem iszom másnak az üvegéből/poharából és azóta EGYETLEN EGYSZER sem jelent meg mióta erre szigorúan odafigyelek és multivitamint szedek minden nap.

Neked mivel menstruáció előtt szokott kijönni, valószínűleg azzal állhat kapcsolatban. Talán ha megpróbálsz vitaminokat szedni és beszélsz a nőgyógyászoddal, lehet tud vmilyen tanácsot adni.

2010. ápr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem ismeretlen számomra a problémád!

A menstruáció és a herpesz nem véletlenül "járnak" együtt.

Maga a herpesz a szervezet jelzése, hogy tele van méreganyaggal, és valószínűleg gyenge az immunrendszered is.

A menstruáció folyamán távozik némi méreganyag a szervezetből, ezért előfordul, hogy herpesz vagy pattanások társulnak mellé a tisztulás következménye ként.

Mindenképp javaslom, hogy változtass a táplálkozásodon, főleg a cukor és fehér liszt bevitelre figyelj oda!

Addig pedig, javasolnék neked egy tuti 9 napos méregtelenítő és immunerősítő kúrát.

Ha érdekel írj bátran nekem!

Szép napot!

2010. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!