Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mindenhol olvasok a homeopátiá...

Mindenhol olvasok a homeopátiás szerekről, bogyókról! Hol lehet ezeket kapni? Gyógyszertárakban vagy hol? És honnét tudom, hogy nekem melyik kell, mivel nagyon sokfélét olvastam, hogy van?!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
van homeopátiás könyv, abban benne van mire mi való. És igen, gyógyszertárban beszerezhető vény nélkül persze.
2010. ápr. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
66%
Átverés az egész. Nem használnak semmit. Viszont bizonyítani sem kell a gyógyhatását. Így jól meg tudják szedni magukat az ezeket áruló vállalkozók. És még reklamálni sem tudsz.
2010. ápr. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Gyógyszertárakban és drogériákban is kapni.

Én is azt mondom,hogy átverés az egész.Én próbáltam az allergia ellen(parlagfű) szedni homeopátiás bogyócskákat.2 éven át szedtem,és még véletlenül sem lettem jobban tőle,de a pénztárcámat lapította..Így leálltam vele,és visszatértem a rendes orvosi gyógyszerekre(nem mintha az használt volna,de lényegesen olcsóbb volt)

2010. ápr. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak homeopátiás orvosok, többel is próbálkoztam, de nekem még soha semmit nem segitett semmilyen homeopátiás szer. Na jó, egy esetben elmúlt tőle egy feltehetően pszichés eredetű hasfájás.
2010. ápr. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárakban tudnak segíteni , hogy mit ajánlanak.

Én szeretem őket, nekem használnak. Még terhesség alatt kezdtem el szedni némelyiket. Azóta is használja a család is.

2010. ápr. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!