Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel erősítsem az immunrendsz...

Mivel erősítsem az immunrendszerem, hogy ne jöjjön ki többet a HPV okozta condyloma?

Figyelt kérdés
Ecsetelőt írt fel az orvosom ami el is mulasztja viszont 1-2 hét múlva megint előjön. Nagyon le is vagyok gyengülve, mert 2 hete szültem. Szedek C-vitamint, vasat meg terhesvitamint és mindennap eszek gyümölcsöt, de úgy látszik ez nem elég. Hallottam, hogy van egy immunerősítő gyógyszer direkt erre, de szoptatás alatt sajnos nem alkalmazható.

2016. nov. 17. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem immunerősítőt írtak fel. Ha a vitamin nem segít csak ez marad sajnos, lehet van több féle, esetleg egy immunológust megkérdezhetsz, hogy van e olyan ami szoptatás alatt is mehet. Egyébként a gyereked apja ki van kezelve? Mert tőle is vissza kaphatod.

Egyébként tudom, hogy ez nagy érvágás, de ha más megoldás nincs lehet le kéne állnod a szoptatással és kikezeltetni magad, a hpv-nek csúnya szövődményei lehetnek ha tartósan nem múlik el.

2016. nov. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen immunerősítőt? Mik lehetne a szövődményei? Párommal nyár óta nem voltunk együtt, mert veszélyeztetett terhes voltam, neki nincsennek szemölcsei. Sajnos fenyegető koraszüléssel kerültem kórházba és valószinűleg ott kaptam el.
2016. nov. 17. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Könnyű elkapni, mint általában a vírusfertőzéseket és gyakorlatilag nem lehet belőle kigyógyulni, mert a vírusok lappangó formában a szervezetben maradnak. Igazi gyógymód nincs, amit az is mutat, hogy ilyen hablaty szöveggel immumerősítőket írnak fel. Akinek erős az immunrendszere, azon nem jönnek ki a tünetek, de hordozza és továbbadhatja.
2016. nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülyeségnek fogod tartani, és le is pontoznak majd a válaszomért, de zsírt kell fogyasztani. Nem olajat, hanem állati zsírt. Mégpedig amíg tart a fertőzés, minden étkezéshez egy keveset. Csak ez nyitja meg ugyanis a Vater Papillát, s ezáltal termelődik elég epe. Az epe az egyetlen, ami még a vírusokkal is elbánik.
2016. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!