Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti, akiknek volt most hányós-h...

Ti, akiknek volt most hányós-hasmenéses betegsége, hány nap alatt gyógyultatok ki. Milyen volt a lefolyása?

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
3 nap, fél napig a wc-n ültem, 2,5 napig feküdtem, maradék fél napba meg kezdtem jobban lenni.
2017. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vírusos hasmenéses-hányós betegség végig söpört a cégnél is. Szintén 3-4 nap volt az átlag.
2017. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly voltam ilyenben benne. Hánytam, ment a hasam. 3 napig az ágyból se tudtam felkelni, enni sem nagyon bírtam, nem kívántam semmit. Aztán kezdtem magamhoz térni, fent bírtam lenni, de még mindig gyenge voltam. Nálam olyan 5 nap volt a tavalyi ilyen vírus, amikor is tényleg jól éreztem már magam.
2017. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem íróknak. Fél-egy nap amíg nagyon rosszul vagy, utána 2-3 nap amikor jobban már de enni nem tudsz és nagyon erőtlen vagy. Kell még kb 2 nap, hogy visszanyerd a régi formád, tehát összesen 5-6 nap a teljes felgyógyulás.
2017. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem másfél hét volt a gyógyulás, mert az elején a szüleim tömködték belém a Lopediumot és nem tudott kitisztulni a szervezetemből a vírus.

Sajnos jött hozzánk karácsonykor a nagybátyánk és újra elkapta a csakád, mert 20-szor volt nálunk wc-n, mire hazavihettük. Pluszban hozzá van ez a lázas vírus is, hetek őta nem tudok kikeveredni belőle.

2017. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rajtam elég gyorsan átment, 1 napig hánytam, második nap 39 fokos lázam volt, harmadik nap nem voltam túl jól, de nem hánytam már és lázam sem volt, 4. napra már jól voltam.

Nekem a hasam csak egyetlen egyszer ment, az első nap. Akkor vizes székletem volt, de szerencsére utána a székletem rendeződött.

2017. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly elott volt ilyen. Hajnalban kezdodott aztan estere a hanyas abba maradt hasam az ment, par orankent jartam csak wc-re. Vegul reggelre elmult minden. Gyenge voltam aznap meg fekudtem aztan estere jol ereztem mar magam harmadnapra semmi bajom nem volt. Csak a gyomrom volt rossz olyan ures meg 2 napig. Szoval durvan 2-2,5 nap.

Semmi gyogyszert nem szedtem csak mikor elallt a hasmas akkor normaflort, illetve piritos,rizs,krumpli meg keksz amiket ettem. Dokink azt mondta akkor gyogyulok meg ha hagyom kijojjon belolem.

2017. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!