Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kiköpni vagy lenyelni a...

Kiköpni vagy lenyelni a slájmot? Fluimucil együtt szedhető az Ambroxollal? A párom azt mondja hogy nem tudja felköhögni, hogy kiköpje.. Lehetséges ez? Vagy csak hiszti?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiköpni egészségesebb. Én a kettőt együtt nem szedném mert mind2nek van köptető hatása, de nem vagyok orvos, a gyógyszerész biztos tud vmit mondani. Lehetséges, hogy nem szakad fel, vagy nem köhög olyan intenzíven, hogy teljesen feljöjjön.
2017. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi

Erre biztatom, hogy köpje ki, mert így hogy csak "leszívja" így mindig ott pang neki a váladék.



Azért gondoltam duplán mert nem igazán van, ami segítene neki.

2017. jan. 2. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mik a ható anyagok de ha 3 nap alatt nem szaggatja fel az egyik váltani kell a másikra ha az se akkor valami vényköteles dologra kell átállni.
2017. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajna orvoshoz nem hajlandó elmenni



Tavasszal mikor volt, annyit mondott neki a doki hogy vegyen valami köptetőt a patikába :(

2017. jan. 2. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok az ilyen dokinak :/ Lehet meg kéne fontolnia a házidoki váltást mert úgy látom nem valami törődöm típus.
2017. jan. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lehet az lesz....igazad van...


tegnap is próbálkozott szegény mindenhogy hogy ki tudja köpni, de nem akar felszakadni neki, mostmár olyan sűrű, hogy lenyelni se tudja :(

2017. jan. 3. 14:31
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Deeeee miééééééért????
2019. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!