Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3-4 hete nem múló torokfájásna...

3-4 hete nem múló torokfájásnak mi lehet az oka? Elhúzódhat emiatt a náthám és lehet hőemelkedésem miatta?

Figyelt kérdés
Orvoshoz nem tudok menni, mert a szüleim nem engednek hiányozni. Az elején alig nyeltem, de most is nagyon rossz még mindig.
2017. jan. 8. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A mostani vírus ilyen nehezen gyógyul.Több ismerősöm 3-4 hétig beteg. Gondolom ez a H1N1 A vírus.
2017. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az elején annyira rosszul voltam, hogy felkellni nem volt erőm. Most meg egyszerűen nem akar elmúlni.

Ez ellen van oltás egyébként, attól függetlenül, hogy most azt kaptam el vagy sem?

2017. jan. 8. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, lehet gyógyszer kell rá, attól még nem kell otthon maradnod.
2017. jan. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az oltás nem véd attól a vírustól, ami már benned van. Azért is húzódhat el, mert kénytelen vagy lábon kihordani. A szüleidnek külön gratula, tüdőgyulladás is lehetne belőle. Vegyél C-vitamint, és főzz meleg teát!
2017. jan. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fájhat emiatt a füleim is? Mert olvastam, hogy a mandulagyulladástól fájhat az is. Nem vészes a fájdalam, de rossz.
2017. jan. 9. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!