Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha már vannak HPV okozta...

Ha már vannak HPV okozta szemölcseim akkor erre a HPV fajtára már nem ér semmit a védőoltás?

Figyelt kérdés
Egyébként háziorvosnál kell kérni vagy az nem adja be?

2017. jan. 15. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is ez van, tudnánk beszélni privátban?

nagyon kétségbevagyok esve


azt tudom hogy 3x 30.0000 Ft, és fél évenként kell beadni.

én a bőrgyógyászaton voltam.

2017. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ha valaki már fertőzött volt az első oltás megkapásakor, akkor az adott típusú vírussal szemben a védelem már nem hatásos. Ugyanakkor 13-26 éves korban még érdemes beadatni a HPV védőoltást, amennyiben fertőzés nem áll fenn."


[link]

2017. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos,ha már fertőzött vagy ,akkor késő az oltás. Azért is ajánlják fiatal lányoknak,mert náluk még kisebb a fertőzöttség esélye. Egyébként a háziorvos felírhatja és be is adhatja őket,de ilyenkor már felesleges azt a nem kis pénzt kiadni.
2017. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem minden HPV okozhat esetleg rosszindulatú elfajulást, amik igen azokból nem lesz látható szemölcs amúgy.


Rendszeres szűrővizsgálattal könnyen megoldható, ha esetleg baj lenne.

2017. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!