Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kávé reggeli fogyasztása,...

Kávé reggeli fogyasztása, befolyásoló tényező lehet a salmonella gyanujával küldött székletminta vizsgálatánál?

Figyelt kérdés
Hétfőn elmentem a körzetishez,mondván fáj a torkom és a hideg ráz,pár nappal előtte előfordult reggel egy kis hasmenés de ennyi!A doki salmonella gyanujával adott egy Antsz dobozkát hogy székletmintát még aznap produkálva, adjam postára!Általában reggel egyszer sikerül és ennyi(hétfőn már nem ment a dolog)A mai reggelen sikerült csak hogy elnyelte a szép keménységű és állagú kakimat a wc.Mérgemben ittam egy jó kávét ami meg is fosatott egy kissé(nem híg,csak lazább állagú).Azt adtam postára reggel de mint kiderült azt sem viszik el mindjárt csak holnap reggel!Elvileg 4 fokon kell tartani de a postán gondolom jóval több van!

2017. jan. 31. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, enni és inni kell, hiszen eleve abból lesz a széklet és a minta amit elküldesz, a szalmonella (ha az) attól még kimutatható, nem számít, hogy mit fogyasztottál. Valóban, csak másnap reggel adják fel, de ezeket speciálisan tartják a postán, nem lesz addig semmi baja!
2017. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Azt írod hogy a postán szakszerűen tárolják.......bevittem és a hölgy akinek átadtam elkezdte rázogatni és megkérdezte hogy mi van a dobozban!Mire én......szar!Félek hogy a tárolásához sem fog érteni!:-(
2017. jan. 31. 14:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi...speciálisan tartják de a lényeg ugyan az!
2017. jan. 31. 14:58
 4/4 anonim ***** válasza:
A rázástól nem lesz semmi baja, nyugodj meg, a feladást követően leviszik hűtve tárolni.
2017. jan. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!