Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normális hogy minden éjjel...

Normális hogy minden éjjel felmegy a lázam hétvége óta?

Figyelt kérdés
Elkaptam valamit, köhögés, nátha, de alapvetően úgy érzem mintha kezdenék már jobban lenni. Viszont a testhőmérsékletem nem így gondolja, még ma éjjel is 38 fölé ment. Elmúlt napokban nappal hőemelkedésem volt javarészt, éjjel meg lázam. Szedek antibiotikumot is, de lehet valami komolyabb bajom van? Aggaszt ez hogy a testhőmérsékletem nem tud már lenyugodni végre
2017. febr. 9. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedd vegig az antibiotikumot mert ez vmi gyulladas. Ha az egesz kura utan se mulik el akkor menj vissza az orvoshoz.
2017. febr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, az, hogy lázad van, azt jelenti, működik az immunrendszered. Hidd el, így hamarabb gyógyulsz. Nekünk a gyerekorvos azt tanácsolta, hogy 39-ig ne is csillapítsam a lázát a gyereknek, mert akkor hamarabb vége lesz a betegségnek, és ezt már többször tapasztaltam is.

Kitartás, igyál még több folyadékot, mert ilyenkor többet párologtatsz.

2017. febr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem inkább napközben megy fel...

Utolsó, ezt baromságnak tartom, hogy nem kell csillapítani. Én már 38 foknál borzalmasan érzem magam.

Szerintem utána még hetekig ingadozhat a testhőmérséklet. Az antibiotikumot pedig tényled szedd be végig.

2017. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!