Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az segít ha minden nap egy...

Mgfzjbfgjjm kérdése:

Az segít ha minden nap egy teli kád hideg vizbe áztatom magam?

Figyelt kérdés

Azt hallottam ha a hidegvizbe fürdök akkor erösődik az immunrendszerem és mivel én nagyon hamar elkapok mimdenféle betegséget így jól jönne ez!

Ma már kiprobáltam viszont a végén eléggé szúrt már a víz!

Ha ezt hoszú távon csinálom akor beválik?



2017. febr. 9. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért ezt nem ilyen hűbelebalázs módjára kellene elkezdeni.

Olvasd el ezt, illetve a blogon található többi cikket:

[link]

2017. febr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A vízszámlát egészen biztos, hogy "erősebbé" teszi a napi egy teli kád...


A beválást majd te fogod megválaszolni, ha hosszú távon csinálod. Én józannak vélt parasztival törpölve nem gondolnám, hogy a végtagjaim+bennük a vér kihűtésével az esetleg arra érzékenyebb szerveket is túlhűtve sokat segítenék a testemnek pl. a rámköhögött baktériumokkal, vírusokkal szemben - azt már inkább, hogyha megfelelően táplálom, öltöztetem és ápolom, akkor nem lázad fel és kér "pihenőt".

2017. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szoval ha ezt csinal9m akkor nagyobb bajom lehet belolle? Mint pl?
2017. febr. 9. 09:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Ami engem illet, én inkább jó meleg vízben szeretek pihenni, dehát kinek a papné kinek a paplan :)

Szerintem a hideg vízben gubbasztás rohadtul nem egészséges, amint már írták főleg a keringési problémák miatt. Ha hideg vízre akarsz trenírozni, arra a Schirilla féle módszer lehet inkább alkalmas, de ő ugye nem mozdulatlanul feküdt egy kád vízben, hanem élő vízben aktívan mozgott (úszott), ami egy kádban elég nehezen kivitelezhető.


> "Szoval ha ezt csinal9m akkor nagyobb bajom lehet belolle? Mint pl?"


Elképzelhető, hogy szándékod ellenére hamarabb megbetegszel pl..

2017. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább szedjél naponta multivitamint, meg C-vitamint, h gyenge az immunrendszered, meg sportolj.
2017. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amihez beválik az a megfázás, és ha sokáig csinálod a kihűlés- ergo halál. Inkább szedj tehénelőtej immunerőssítőt, pár nap alatt rendbetesz.
2017. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!