Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idő mire elmúlik egy...

Mennyi idő mire elmúlik egy virus okozta bőrkiütés, és nekem vajon melyik lehet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Voltam borgyogyasznal annyit mondott hogy virusos eredetu borkiutesem van,ne foglalkozzak vele,majd elmulik magatol.de vajon ez mennyi ido?es milyen fajta borkiutes ez?eloszor egy nagyobb folt volt a derekamon egy pedig az oldalamon.ra 2-3napra jott a tobbi kisebb.nyakamon dekoltazsamon hatamon derekamon torzsemen van.es a szelein hamlanak.arcon karon labon nincs semmi.nem viszket nem faj...most lesz egy hete hogy kijott a ket nagy folt.kivancsi lennek mi ez es mennyi ido alatt gyogyul..kaptam mosakodokenocsot es hidratalo kremet
2017. febr. 14. 12:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!