Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kedd óta hasmenésem van. Este...

Kedd óta hasmenésem van. Este kezdődött, hogy nagyon fájt a gyomrom, és a lábaim. Akkor még nem volt hasmenésem, csak reggel, amint fölkeltem. (? ) Lent.

Figyelt kérdés

Görcsölt a hasam 15-20 percenként,de nem mindig jött széklet. Csütörtökre jobban lettem,szedtem széntablettát,laktiv pluszt. Csak reggel,és este görcsölt,csak kevés széklet jött. Ma már nem görcsöl a hasam,viszont 10 percenként rohanok a wc-re,és teljesen folyadék állagú,ami távozik. Reggel óta ez van.


Vmi tipp?


2017. márc. 4. 12:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
Menj el orvoshoz...
2017. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Ha ifjú vagy középkorú vagy akkor gerincsérv,porckorongsérv... Hét elején mindenképp jelentkezz orvosnál.
2017. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen,valószínű...
2017. márc. 4. 13:08
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Hja kérem... Ha már "eldöntötted" mi a betegséged miért kérsz tippet???
2017. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ennyire sötétnek még téged sem gondoltalak.
2017. márc. 4. 15:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Ejha...

Leírod hogy mi a panaszod...többek közt"fájt a gyomrom, és a lábaim"a lábaidat valamiért megemlítetted .Várod a "tippeket".

Lágyék-gerinc-porckorongsérv tünetei közt előfordul a bél,gyomor probléma,emésztési és székletzavar mivel a pl a gerincsérv-porckorongsérv hatása lehet kifejezetten idegre ható is ami viszont az emésztési rendszert ily módon zavarhatja.

Tippet kaptál...

Nem sötétség,részedről tájékozatlanság.:(

Természetesen nem feltételeztem hogy olyan "egyszerű" lennél hogy néhány nappal ezelőtt összeettél mindenfélét amitől megborult a bélrendszer és az emésztőrendszered működése-és ezután kérded hogy vajon mi lehet a baj.

2017. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Terhes nem vagyok? Esetleg ebolás?
2017. márc. 4. 17:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem voltál mostanában olyan helyen ahol fertőzèst szedhettél össze pl uszoda?

Ha nem mulik el jovo heten, menj el dokihoz. Lehet csak valami virus. Vagy begyulladt a vastagbeled. Rengeteg dolog okozhat ilyen panaszokat sajna.

2017. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen,erre gondoltam. Nem voltam sehol. Én is a vírusra gondolok. Mára egy kicsit jobb,hétfőn mindenképp elmegyek.
2017. márc. 4. 17:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Minden esetre addig igyal sok folyadekot hogy ne szaradj ki.
2017. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!