Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Orálisan kielégítettem egy...

Orálisan kielégítettem egy HIV-es lányt (többi lent) Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Szóval kinyaltam egy HIV-es lányt egy hete,a legmodernebb gyógyszereket szedi,nem volt seb a számon,és az ő punciján sem,a kérdésem az hogy azok mellett a gyógyszerek mellet amit szed,mennyi az esélye hogy orállal elkaptam?(orvosok válaszát külön köszönöm)

2017. ápr. 4. 16:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni hogy egy hete semmi tünetem nincs.
2017. ápr. 4. 16:45
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha szedi a gyógyszereit, akkor nem fertőz
2017. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Huh akkor megnyugodtam,szedi igen,a saját életét nem rövidítené meg...
2017. ápr. 4. 16:48
 4/16 anonim válasza:
Attól hogy egy hete nincs tuneted, ne bízd el magad, 6 hétig meg ki se mutatható 100%-osan.
2017. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért szűrésre nem árt elmenni kicsit később, de én úgy tudom, hogyha vki rendesen szedi a gyógyszereket, akkor testváladékaiban nem is mutatható ki a vírus, tehát nem fertőz
2017. ápr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ez történt, tudtad róla?
2017. ápr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó(nem)
2017. ápr. 4. 16:56
 8/16 anonim ***** válasza:

Bocsi..ha kérdezgetlek ok nélkül.

És hogy vallotta be neked? Dühös voltál?

2017. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem dühös inkább ledöbentem és bepánikoltam,majd aztmondtam elmondom a rendőrségnek(elvégre ezt a törvény is bünteti),de aztán mondta milyen jó gyógyszereket szed,és hogy n kaptam el,de orállal amúgy is kevés lenne az esélye(a szex gumiba volt)ezt a kinelentését akartam itt is megerősíteni magamban,de ha elkaptam,akkor valszeg megyek a rendőrségre...
2017. ápr. 4. 17:06
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Úristen ember...nagyon sajnálom :(

HA nincs semmi gond....akkor is para, lelkileg.


Mert elég ha pl 2 napig ment a hasa, vagy hányt, és máris el lehet gondolkodni a gyógyszer hatásosságán pl.


legjobbakat!

2017. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!