Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » IBD betegek tudnátok segíteni?

IBD betegek tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


IBD gyanúval(véres,nyálkás,híg széklet naponta min. 4-5 alkalommal) voltam a héten többször is a kórházban.

Először is vért vettek tőlem, és mint kiderült, az alapján kutya bajom. E. coli fertőzés és Colitis ulcerosa van felírva a papírra, gondolom ezeket nézték.

Minden negatív és "teljesen egészséges vagyok".

Lymphocyta% értékem 0,3-del kevesebb a normánál, a Monocyta% értékem 0,7-del magasabb a normánál és az Eosinophil% értékem 0,3-del kevesebb a normánál.

Már csak a tenyésztésre várunk és attól függően lesz majd tükrözés valamikor a közeljövőben.

Viszont az állapotom még mindig rossz. 2 hete van hasmenésem, és egyre több benne a vér.

Mi a teendő? Valakinek volt hasonló?



2017. ápr. 20. 11:14
 1/3 A kérdező kommentje:
egyébként amiket leírtam értékeket, azok a papíron feltüntetett értékekhez képest alacsonyabb/magasabb. interneten nagyobb a normál érték intervalluma, ott mindegyik normálisnak számít. :/
2017. ápr. 20. 11:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Az IBD diagnosztikája a vastagbéltükrözés és szövettani mintavétel. Abból fog kiderülni, hogy mi a baj, és utána lehet kezelni.
2017. ápr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 heti kórház, tükrözés után megállapították, hogy Crohn beteg vagyok. Függetlenül attól, hogy véreredményben nem látszódott a gyulladás a doki szerint. Egy fizetős vizsgálat(Calcprotein) mutatta ki egyedül.
2017. jún. 12. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!