Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges, hogy az algozone...

Lehetséges, hogy az algozone fájdalomcsillapítótól hánytam éjszaka?

Figyelt kérdés
felébredtem hajnali egykor, hogy szét hasad a fejem (iszonyatosan fájt pedig nem vagyok fejfájós.... talán attól fájt hogy pár napja alig aludtam? ) és bevettem az algozone gyógyszert életemben először és onnantól hajnali 5ig kb 5-ször hánytam. Azóta semmi pedig már falatoztam is. Azért kérdezem mert most itt Baranyában hányás hasmenéses virus megy... de ha azt kaptam volna el akkor most is hánynék (fel 12) a fejfájásom az algozone-tól nem múlt el

2017. jún. 7. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
Pontosan nem lehet tudni, hogy mitől hánytál. Éppúgy lehetett a kialvatlanságtól, mint a fejfájástól, vagy a gyógyszertől. Én azt javasolnám, hogy többet ne vegyél be ebből a gyógyszerből.
2017. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet a fejfájástól, vagy a gyógyszertől is. A gyomor nem szokta szeretni az ilyen gyógyszereket éhgyomorra, pláne, ha a fejfájás miatt esetleg már amúgy is fel van kavarodva. (Férjem hajlamos fejfájásra, és olyankor előfordulnak gyomorpanaszok is, időnként hányás is tőle.)

A fejfájásodat persze, hogy nem mulasztotta el, mivel kihánytad, nem tudott felszívódni.

2017. jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!